E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

REPAIR THERAPY BOOSTER - terapia dla suchych i zniszczonych włosów

 

Repair Therapy Booster to biaktywna emulsja, która została stworzona zgodnie z najnowszymi trendami i technologiami. Innowacyjny skład kosmetyku, pozwala na dogłębną penetrację włosa i jego odbudowę. Wzmacnia powstawanie mostków dwusiarczkowych oraz połączeń keratynowych, przy jednoczesnej ochronie istniejącej struktury wewnętrznej włosa. Wiązania te ulegają zniszczeniu m.in. w trakcie zabiegów chemicznych, w wyniku działania wysokiej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych.

 

 

 

 

Wyselekcjonowane, kondycjonujące składniki aktywne, zawarte w preparacie, zapewniają odżywienie struktury, redukcję zniszczeń oraz zaawansowaną odbudowę włosów. Dlatego Booster jest doskonały do stosowania po zabiegach koloryzacji, dekoloryzacji, rozjaśniania czy prostowania chemicznego. Zapewni intensywną pielęgnację przesuszonym i zniszczonym włosom. 

 

 

MOCNE, ODŻYWIONE, PEŁNE BLASKU

Po zastosowaniu prezentowanego produktu, włosy są zrewitalizowane - mocne i zdrowe, zachwycają naturalnym blaskiem. Repair Therapy Booster zapewnia wielofunkcyjne działanie, m.in. nawilżenie i elastyczność, bez efektu obciążania. Pasma stają się jedwabiste w dotyku, miękkie i sprężyste, co za tym idzie - łatwiejsze do ułożenia. Dzięki silnej, dogłębnej regeneracji, włosy zyskują również maksymalną intensywność barwy, produkt zapobiega wypłukiwaniu i blaknięciu koloru włosów, pozostawiając je w idealnej kondycji.

 

 

JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE

Kosmetyk został stworzony w taki sposób, aby zapewnić rewelacyjny efekt, przy zachowaniu odpowiedniego składu. Nie zawiera parabenów, silikonów i olei mineralnych.

Kremowa konsystencja ułatwia równomierne rozprowadzenie emulsji na włosach. Repair Therapy Booster poprzez stężenie składników aktywnych i znakomite działanie jest zaskakująco wydajny. Tuba zawiera 100 ml produktu, które zapewnią przeprowadzenie długotrwałej kuracji. Minimalne dawkowanie – maksymalny efekt!

 

 

archiwum