E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

Piękno rodzi się w domowym zaciszu

 

Polki są uważane za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jest to zasługa dobrych genów, legendarnego słowiańskiego uroku, jak również wysiłku włożonego w dbanie o siebie.

Nie chodzi wyłącznie o odwiedziny salonów kosmetycznych i fryzjerskich, ale przede wszystkim o codzienną – konsekwentną pielęgnację, opartą o świadomie wybrane, skuteczne kosmetyki. Polki chcą się podobać – samym sobie, partnerowi, przyjaciółkom – i naprawdę wiedzą jak to robić.

 

 

 

 

Polskie kobiety, to kobiety z aspiracjami

 

Jak wynika z badania „Polki same o sobie”: 79% pań deklaruje, że dbanie o siebie sprawia im przyjemność – chodzenie do fryzjera, stosowanie maseczek itp., jednak robią to stosunkowo rzadko – np. fryzjera odwiedzają średnio raz na 2-3 miesiące*.

Jednocześnie, polska konsumentka ma coraz większe aspiracje. Przykłada dużą wagę do dobrego wizerunku i codziennie pragnie dobrze wyglądać – nawet jeśli zostaje w domu. Jest świadoma swoich potrzeb. Poszukuje wysokiej jakości produktów, o starannie dobranym, unikalnym składzie. Wie, że poświęcanie czasu urodzie w domowym zaciszu przynosi dobre efekty, dlatego coraz bardziej docenia kuracje HOME SPA i zabiegi „DIY”.

 

 

BIOVAX Opuntia Oil & Mango - seria, którą stworzyliśmy z myślą o Tobie

 

Tworząc nową serię BIOVAX Opuntia Oil & Mango, przeznaczoną do włosów zniszczonych i bardzo zniszczonych, mieliśmy na uwadze wymagania Polek – najwyższą jakość oraz skuteczność produktów. Opracowując skład, zapewniający lipidową odbudowę włosów, myśleliśmy o współczesnej polskiej kobiecie – jej potrzebach, budżecie, planie dania (często bardzo napiętym), stylu życia. Myśleliśmy m.in. o Tobie :).

 

W nowej serii „spotykają się” wyjątkowe składniki pochodzenia naturalnego – olej z opuncji (najdroższy, najbardziej luksusowy olej roślinny) oraz odżywcze masło mango. Wraz z ceramidami, tworzą innowacyjny Kompleks LipidFX. BIOVAX Opuntia Oil & Mango to rozwiązanie na problem ubytku lipidów we włosach. Produkty z tej linii nie zawierają szkodliwych substancji i nie obciążają włosów.

 

Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków BIOVAX Opuntia Oil & Mango włosy odzyskają zdrowie i dobrą kondycję. Staną się miękkie, pełne blasku oraz podatne na układanie. Nawet jeśli odwiedzasz fryzjera rzadziej niż byś chciała, pasma będą intensywnie odżywione, zdyscyplinowane i gotowe na stylizacje podkreślające Twoje piękno i dopełniające strój wybrany na dany dzień.

 

Projektując design opakowań, dobierając nutę zapachową produktów, kierowaliśmy się obrazem nowoczesnej, aktywnej – pełnej życiowego entuzjazmu i świadomej swojej wartości – kobiety; kobiety otwartej na nowości, lubiącej podróżować i poznawać świat. Kolory opakowań BIOVAX Opuntia Oil & Mango są więc wyraziste i energetyczne – a zapach kosmetyków orzeźwiający,  owocowo-egzotyczny, przywodzący na myśl kraje z basenu Morza Śródziemnego.

 

 

HOME SPA z BIOVAX Opuntia Oil & Mango - sekret pięknych włosów

 

Maska BIOVAX Opuntia Oil & Mango doskonale sprawdzi się jako zabieg z cyklu „HOME SPA”. 20 minut kuracji to świetnie wykorzystany czas, który docenią Twoje włosy (i partner :))! Termocap, dołączony do maski, wspomoże działanie składników aktywnych, ułatwiając wnikanie w strukturę włosa i spotęguje proces regeneracji. Roznoszący się w łazience pobudzający zapach kosmetyku uprzyjemni chwile dbania o siebie.

 

 

*Źródło: Badanie „Polki same o sobie”, które zostało przeprowadzone przez Agencję Garden of Words i Dom Badawczy Masion, w lipcu i sierpniu 2012 roku, na reprezentatywnej próbie Polek w wieku od 18 do 70 lat.

 

 

Dowiedz się więcej o produktach:

1. Maska intensywnie regenerująca OPUNTIA OIL & MANGO

2. Szampon intensywnie regenerujący OPUNTIA OIL & MANGO 

3. Odżywka ekspresowa OPUNTIA OIL & MANGO

4. Balsam odbudowujący OPUNTIA OIL & MANGO

 

archiwum