E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

Piękne i zadbane dłonie naszą wizytówką

 

Dłonie wymagają szczególnej pielęgnacji i regeneracji. Aby przywrócić im zdrowy wygląd i zredukować oznaki starzenia się skóry, warto zaplanować skuteczną kurację.

 

Piękne i zadbane dłonie to bezwzględnie atrybut każdego człowieka. Gładka skóra i piękne paznokcie to cecha, która bardzo wiele o nas mówi.

 

 

 

Codzienna higiena

Pielęgnacja dłoni jest bardzo ważna przy codziennej higienie, to właśnie ręce mają największą styczność z wieloma przedmiotami, środkami chemicznymi i czynnikami zewnętrznymi, które mają wpływ na wygląd i kondycję skóry. Dłonie należy myć w letniej wodzie, używając mydeł o obojętnym pH. Zapobiegnie to nadmiernemu wysuszaniu naskórka.

 

Intensywna pielęgnacja

Chcąc przywrócić dłoniom zdrowy wygląd, należy zadbać o intensywną pielęgnację. Najprostszą zasadą jest regularne stosowanie kremów do rąk, szczególnie jeśli nasze dłonie narażone są na działanie silnych detergentów. Przy aplikacji kremu, nie zapominajmy o okolicach paznokci, skórki wokół nich również potrzebują odpowiedniego nawilżenia. Pomocne są również odpowiednio dobrane zabiegi regenerujące – peelingi z naturalnych składników oraz maseczki nawilżające w postaci nasączonych rękawiczek. Stosowanie takiego zestawu to pewny efekt, który wyeliminuje problemy związane z popękaną i suchą skórą na dłoniach. Wystarczy 20 minut aby efekt był widoczny. Już po pierwszym użyciu skóra dłoni jest widocznie zregenerowana, nawilżona i jedwabiście
gładka. Podstawowym elementem pielęgnacji paznokci jest również manikiur, który warto robić dwa razy w miesiącu.

 

Wzmocnione paznokcie

Jeżeli dodatkowo nasze paznokcie i skórki wokół potrzebują nawilżenia, z pewnością pomoże serum Biovax Opti cure. To wyjątkowa kuracja dla Twoich kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokci oraz suchych i popękanych skórek. Preparat zawiera, aż 8 aktywnych składników, które działają silnie regenerująco i wygładzająco na płytkę paznokcia oraz intensywnie nawilżają i pielęgnują skórki wokół niej. Odżywcze serum do paznokci Biovax, dba nie tylko o kondycję i pielęgnację płytek paznokcia, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo.

 

Skuteczne odżywianie

W celu dostarczenia naszym dłoniom maksimum nawilżenia, zastosujmy silnie regenerującą maskę na dłonie w postaci nasączonych rękawiczek - to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. Bogaty w naturalne składniki, takie jak masło Shea, olej Jojoba, miód oraz olej sezamowy sprawia, że maska ma silnie działanie regenerujące i kojące, odżywia nawet bardzo przesuszone i spierzchnięte dłonie. Przed nałożeniem regenerujących rękawiczek warto wykonać peeling dłoni.

archiwum