E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

Nowość w pielęgnacji stóp - zmiękczające plastry na pięty

 

Wiosna to czas, kiedy zaczynamy zwracać zdecydowanie większą uwagę na pielęgnację stóp. Pierwsze ciepłe dni sprawiają, że częściej eksponujemy stopy i myślimy o sandałach. 

 

 

 

 

 

 

 

Jak więc sprawić, by nasze stopy były odpowiednio zadbane i pięknie wygladały przez cały sezon?

 

Skóra stóp jest dość gruba, zawiera bardzo mało gruczołów łojowych i łatwo się przesusza. Co za tym idzie, warstwa naskórka szybko rogowacieje, robi się nieprzyjemnie twarda i w konsekwencji pęka. Systematyczna pielęgnacja pozwala zapobiec niepożądanym efektom rogowacenia. Można wybrać zarówno profesjonalne zabiegi w salonach SPA, ale również zadbać o stopy w domowym zaciszu. 

Proponujemy Państwu bardzo wygodne rozwiązanie, które przynosi niesamowite efekty -  zmiękczające plastry do stóp L'biotica, które dzięki zawartości mocznika, oleju macadamia, masła shea i witaminy E - doskonale regenerują i odżywiają, zrogowaciałą skórę pięt. Precyzyjna aplikacja gwarantuje wnikanie substancji aktywnych do głębszych warstw naskórka. 

 

 

 

Piękne stopy to takie, których skóra jest miękka, gładka i dobrze odżywiona

 

W uzyskaniu oczekiwanych efektów pomogą profesjonalne produkty, które zadbają o dwa podstawowe aspekty skutecznej pielęgnacji: złuszczanie oraz nawilżanie. Polecamy profesjonalne zabiegi do samodzielnego wykonania w domu. Maski na stopy, regenerującą i złuszczającą, w postaci skarpet wypełnionych aktywnie działającym płynem. Zapewniają widoczne efekty już po pierwszym użyciu. 

 

 

Dowiedz się więcej o produktach:

1. Maska regenerująca do stóp 

2. Maska złuszczająca do stóp 

3. Plastry zmiękczające na pięty 

 

 

archiwum