E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

Nowość - suplementy L'biotica loveliness

 

 

Na pewno nie raz zastanawiałaś się, co jeszcze możesz zrobić, by być zdrowszą i zarazem atrakcyjniejszą… Szukałaś innowacyjnych zabiegów, zaglądałaś na eksperckie blogi, starannie dobierałaś kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Dbanie o siebie to wyzwanie, ale widoczne efekty dają wielką satysfakcję. Cel pt. „zdrowe piękno” zdecydowanie potrafi zmotywować!

 

W L’biotica wierzymy, że zewnętrzne piękno zaczyna się od wewnątrz… Nowe suplementy loveliness tworzyliśmy, bazując na farmaceutycznym doświadczeniu i kosmetycznej pasji, z myślą o pięknie, które jest w Tobie!

 

 

Światowy trend holistycznego dbania o siebie – czyli pięknie i zdrowo

L’biotica loveliness to pierwsza na polskim rynku linia beauty suplementów, których składniki aktywne zostały zawieszone w naturalnych olejach, słynących z pielęgnacyjnych i prozdrowotnych właściwości. Substancja aktywna, w połączeniu z naturalnym olejem, zapewnia wzmocnione ­– synergiczne działanie, skoncentrowane na „uwolnieniu” Twojego wewnętrznego piękna.

 

Linia loveliness to odpowiedź L’biotica na światowy trend kompleksowego dbania o siebie poprzez odpowiednio dobraną suplementację, systematyczną pielęgnację, aktywność fizyczną oraz slow food. Zdrowe, holistyczne dbanie o siebie jest modne! Nasze suplementy doskonale uzupełniają kosmetyczną ofertę marki, pozwalając pełnowymiarowo troszczyć się o piękno, które jest w Tobie!

 

 

Pięć recept na zdrowe piękno

 

L’biotica loveliness to pięć recept na zdrowe i naturalne piękno, zamkniętych w kapsułach softgel, zapewniających mocne włosy i paznokcie, gładką skórę oraz zadbane ciało i witalność. W jednej kapsułce kryje się moc starannie wyselekcjonowanych naturalnych olejów oraz witamin.

 

 

Wybierz swoją beauty kurację:

 

MOCNE WŁOSY I PAZNOKCIE

 

GŁADKA I JĘDRNA SKÓRA

 

WITALNOŚĆ

 

 

Wygoda konsumpcji, przechowywania oraz przedłużona trwałość


Softgelowa kapsułka loveliness jest łatwa do połknięcia. Nie poczujesz specyficznego smaku i zapachu, który towarzyszy konsumpcji oleju w tradycyjnej formie. Nasze suplementy nie wymagają specjalnego przechowywania, gdyż zamknięcie oleju lnianego i kokosowego w kapsułce (a nie w tradycyjnej butelce) powoduje przedłużenie okresu trwałości i zapobiega procesom utleniania się substancji aktywnych.Każda kapsułka loveliness jest też ściśle wystandaryzowana i zawiera referencyjną ilość substancji aktywnych i witamin.

Za każdym razem dostarczasz swojemu organizmowi to, co najlepsze, w optymalnej dawce.

 

 

WARTO ZAPAMIĘTAĆ:

  • zawieszenie substancji aktywnej w oleju zapewnia jej lepszą absorpcję, niż gdybyś przyjmowała odpowiednik w tabletce suchej,
  • suplementy loveliness są pozbawione glutenu, laktozy oraz GMO; są wytwarzane zgodnie z farmaceutycznymi standardami GMP, GHP, HACCP, co daje gwarancję najwyższej – farmaceutycznej jakości,
  • loveliness to innowacyjna beauty formuła 2w1: olej + witaminy.

 

archiwum