E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

Nawilżająca maska na tkaninie dla mężczyzn

 

 

Maski na tkaninie są wszędzie, podbiły rynek kosmetyczny, zawładnęły mediami społecznościowymi i choć widok twarzy w takiej masce nie jest zachwycający, to wszyscy wiemy, że jej zalety wykraczają daleko poza aspekty wizerunkowe.

 

Od kilku lat męska pielęgnacja nie budzi już kontrowersji i nawet mężczyźni korzystają z zabiegów z maskami w formie płachty.

 

 

 

Pielęgnacja, zwłaszcza suchej skóry jest trudna, ale użycie nawilżającej maski na tkaninie może naprawdę pomóc w odprowadzeniu wilgoci z powrotem do skóry. Polecana jest szczególnie mężczyznom, którzy nie lubią stosować ciężkich, natłuszczających kremów.

Dobrze nawilżona skóra jest kluczem do gładkiego golenia. Maska na tkaninie zmiękczy włoski i mieszki włosowe, przez co zmniejsza ryzyko podrażnień.

 

Maska na tkaninie dla mężczyzn od L’biotica łączy w sobie kilka składników, które harmonijnie ze sobą współpracują, co sprawia, że cera staje się oczyszczona i nawilżona. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i wygładza skórę, dodatkowo zwiększa jej elastyczność. Dodany do formulacji aktywny węgiel, dzięki właściwościom absorbującym, posiada zdolność głębokiego oczyszczania. Usuwa zanieczyszczenia, umożliwiając silniejsze wnikanie innych, cennych składników. Ceramidy chronią skórę przed utratą wilgoci oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, przyspieszają procesy regeneracji.

 

Więcej informacji o produkcie: https://lbiotica.pl/maska-nawilzajaca-dla-mezczyzn,550,pl.html 

archiwum