E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

Dermomask Night-Active - hit światowej kosmetologii

Dermomask Night-Active to intensywny program przeciwstarzeniowy, wykorzystujący naturalny potencjał wzmożonej odnowy komórkowej podczas snu.

 

Gdy śpimy, komórki skóry pracują na najwyższych obrotach, skóra się regeneruje i lepiej wchłaniane są składniki aktywne. W nocy skóra przechodzi swoistą odnowę. Dlatego dzięki odpowiednim kosmetykom i wieczornym rytuałom pielęgnacyjnym, można osiągnąć super efekty. Pamietajmy, że bardzo ważne jest indywidualne rozpoznanie potrzeb skóry.

 

Seria Maseczek  L'biotica DERMOMASK Night-Active inspirowana jest zabiegami kosmetycznymi  proponowanymi w gabinetach przez wykwalifikowanych kosmetologów: mezoterapią, wypełnieniem zmarszczek, oksybrazją, eksfoliacją, laserem oraz złotymi nićmi. 

 

Super bogata formuła zawiera wyjątkowo wysokie dozy wyselekcjonowanych składników aktywnych od światowych producentów, oferujących surowce dla najlepszych marek kosmetyków luksusowych!

 

Tak wysoka koncentracja składników przeciwstarzeniowych pozwala osiągnąć natychmiastowy efekt odmłodzenia, widoczny już po 1 użyciu! Skóra po przebudzeniu jest promienna, dobrze nawilżona, gładka.

 

 

 

Aby potwierdzić ich intensywne, naprawcze działanie zostały poddane najcięższej próbie - rygorystycznej ocenie kosmetologów z prestiżowych salonów zlokalizowanych na terenie Polski.

Ocena przeszła najśmielsze oczekiwania. 100% kosmetologów i kosmetyczek maseczki z serii Dermomask® Night-Active uważa za godne polecenia maseczki naprawcze!

Wszystkie kosmetolożki i kosmetyczki biorące udział w teście zaleciłyby swoim klientom stosowanie maseczek z serii Dermomask® Night-Active jako przedłużenie i podtrzymanie efektów zabiegów przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych!

 

 

Warto wiedzieć:

Maseczkę DERMOMASK Night-Active należy rozprowadzić wieczorem na oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu.

Zalecamy, aby aplikacja odbyła się między godz. 22:00 a 1:00, kiedy rozpoczyna zwielokrotniony podział komórek skóry. 

archiwum