E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

Bubble mask - moc aktywnych składników w piance

 

Już czas pożegnać się z zimą i rozpocząć nowy sezon, najlepiej z kosmetycznymi nowościami! Wiosenne trendy to zdecydowanie świeżość i naturalność. Osiągnij wymarzony efekt z innowacyjną maseczką do twarzy Bubble mask!

 

Gładka i oczyszczona skóra nie musi zależeć tylko od zabiegów w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Za pomocą nowej, oczyszczającej maseczki na tkaninie, Bubble mask, same możemy zadbać o piękno i świeżość cery. Bąblująca maska to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu.

 

 

 

Maska w postaci tkaniny, nasączonej serum, które po styczności z powietrzem zmienia się w aktywną piankę, to nowość na polskim rynku kosmetycznym.

Dzięki drobnym pęcherzykom tlenu, substancje aktywne, wnikają głęboko w pory, dokładnie je oczyszczając. Dodatkowo, zabieg eliminuje oznaki zmęczenia, pozostawiając skórę odpowiednio dotlenioną i gładką.  Maska zawiera koenzym Q10 oraz witaminy E i A, które dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym, chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

 

Nowoczesna technologia pozwala na to, aby substancje aktywne, zawarte w masce, były doskonale wchłaniane i wnikały nawet w głębokie warstwy skóry. Prawdziwa moc tkwi w formie – nasączonym płacie, który spełnia rolę filtra, stopniowo uwalniając wartościowe składniki. Maseczkę należy aplikować na twarz przez ok. 15-20 min, aby później cieszyć się promiennym wyglądem.

 

Produkt przeznaczony jest do całorocznej pielęgnacji cery normalnej i problemowej. Znakomicie oczyści, zregeneruje, nawilży oraz doda skórze blasku. Bubble mask zalecana jest również do młodej cery z rozmaitymi problemami oraz do prewencyjnego stosowania, w celu zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się.

 

 

Dowiedz się więcej o produkcie:

BUBBLE MASK maska na tkaninie, silnie oczyszczająca

 

archiwum