E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

BIOVAX Limited Collection - nowa, egzotyczna seria

Jesień nastraja nostalgicznie, a wcześniejszy zmierzch i zmienna pogoda często obniżają nastrój. Chociaż u większości z nas po zagranicznych urlopach zostało już tylko wspomnienie, nie oznacza to, że nie możemy przywołać egzotyki w domowym zaciszu. I nie chodzi tutaj wyłącznie o przepisy kulinarne, czy przeglądanie pamiątkowych zdjęć z lata - a o połączenie przyjemnego z pożytecznym: pięknie pachnącej egzotyki ze skuteczną pielęgnacją.

 

L’biotica, ekspert w dziedzinie zdrowej i naturalnej pielęgnacji włosów, przedstawia nową – limitowaną kolekcję BIOVAX, która „pokoloruje” jesienne poranki (lub wieczory), napełni łazienkę zmysłowym zapachem egzotycznego lata i kompleksowo zatroszczy się o Twoje włosy!

 

 

W skład nowej linii wchodzą micelarne szampony i skoncentrowane maski: Jaśmin indyjski i mleko kokosowe oraz Wiśnia japońska i mleko migdałowe. W L’biotica wierzymy, że „liczy się wnętrze” – dlatego energetyczne opakowania kryją niezwykle cenne składniki aktywne.

 

Limitowana edycja BIOVAX to nowe, metaforyczne podejście do piękna włosów – zdefiniowanie go w oparciu o inspiracje czerpane z azjatyckich filozofii i indyjskich praktyk.

 

Jaśmin indyjski i mleko kokosowe

 

Jaśmin indyjski (Jasminum Officinale) – jego nazwa wywodzi się od perskiego słowa „yasmin”, które oznacza „dar od boga”. W Indiach i na Sri Lance jaśmin stosowany jest w obrzędach. Kosze jaśminu stawia się u stóp statuetek bogów wierząc w jego magiczną moc.

Dla ducha: afrodyzjak zapachowy – jaśmin najpiękniej pachnie o zmroku i wtedy właśnie zbierane są płatki jaśminu, który stosuje się w pielęgnacji włosów. Indyjskie kobiety wierzą, że jego piękny zapach, działa jak afrodyzjak -  podnosi na duchu i wprowadza w stan euforii.

Dla ciała (włosów): rekonstrukcja włosów zniszczonych

Jaśmin indyjski – zapewnia głębokie nawilżenie i poprawę elastyczności włosów. Wykazuje silną aktywność przeciwko działaniu szkodliwych czynników zewnętrznych.

Mleko kokosowe – jest bogate w proteiny, które posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują osłabioną i zniszczoną strukturę włosa.

 

 

Wiśnia japońska i mleko migdałowe

 

Prunus serulata – kwiat wiśni pochodzący z Azji. W Japonii uważany jest za narodowy symbol. Wiśnia japońska to synonim odnowy, przebudzenia. Reprezentuje efemeryczne piękno – jest delikatna i subtelna. 

Dla ducha: piękne i szybko wzrastające kolorowe kwiaty wiśni reprezentują barwne, intensywne, pełne radości i szczęścia. Natomiast owoc uosabia mądrość życiową i dojrzałe piękno. 

Dla ciała (włosów): nawilżenie włosów suchych 

Mleko migdałowe – zawarte w nim proteiny chronią włosy przed uszkodzeniami powstałymi w wyniku działania czynników zewnętrznych, wygładzają włosy i kondycjonują je, zwiększają ich elastyczność i redukują ryzyko łamania.

Wiśnia japońska – gwarantuje włosom optymalne nawilżenie, sprawia, że stają się miękkie i zregenerowane. Wysoka zawartość witamin sprawia, że włosy stają się idealnie gładkie i lśniące bez efektu obciążenia.

 

 

Nowe szampony i maski BIOVAX LIMITED COLLECTION zapewnią Twoim włosom doskonałe efekty – głęboko zregenerują i nawilżą pasma, otulą zmysłowym zapachem, dodadzą witalności oraz blasku, bez efektu obciążania.

 

Gotowa na piękną, egzotyczną podróż?

 

 

Więcej o produktach:

Maska regenerująca JAPOŃSKA WIŚNIA I MLEKO MIGDAŁOWE: https://lbiotica.pl/japonska-wisnia-mleko-migdalowe,394,pl.html 

Szampon micelarny JAPOŃSKA WIŚNIA I MLEKO MIGDAŁOWE: https://lbiotica.pl/japonska-wisnia-mleko-migdalowe,393,pl.html 

Maska regenerująca JAŚMIN INDYJSKI I MLEKO KOKOSOWE: https://lbiotica.pl/jasmin-indyjski-mleko-kokosowe,396,pl.html 

Szampon micelarny JAŚMIN INDYJSKI I MLEKO KOKOSOWE: https://lbiotica.pl/jasmin-indyjski-mleko-kokosowe,397,pl.html 

 

 

 

archiwum