E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

INFORMACJE
materiały prasowe

Skuteczny sposób na idealną cerę przed ważnym wyjściem

 

 

Zmiany trądzikowe, pojawiające się w najmniej oczekiwanym momencie, to już nie problem.

Marka L'biotica, stworzyła skuteczny i szybki sposób na pozbycie się niedoskonałości cery punktowe plasterki na wypryski.

 

 

 

 

 

Pierwszą myślą, po zauważeniu zmiany na skórze, jest użycie korektora i zatuszowanie wyprysku. To rozwiązanie nie pozwala jednak na pozbycie się niedoskonałości, a jedynie na zmniejszenie jej widoczności. Warto sięgnąć po produkt, który działa bezpośrednio na źródło bakterii i przyspiesza gojenie stanu zapalnego. Dyskretne, przezroczyste plasterki na wypryski L'biotica posiadają właściwości wysuszające i łagodzące, przez co skutecznie redukują grudki oraz krostki.

Produkt należy aplikować bezpośrednio na miejscowe zmiany trądzikowe. Dzięki punktowemu działaniu oraz formule wzbogaconej o ekstrakt z drzewa herbacianego i wierzby kanadyjskiej, plasterki zapewniają widoczne efekty w szybkim czasie. Można je stosować np. podczas snu i rano cieszyć się nieskazitelną skórą.

 

Przykładowe publikacje:

http://modaija.pl/skuteczny-sposob-idealna-cere-waznym-wyjsciem-niewidoczny-plasterek-widoczny-efekt/

http://businesswomanlife.pl/skuteczny-sposob-na-idealna-cere-przed-waznym-wyjsciem%E2%80%A8-niewidoczny-plasterek-widoczny-efekt/

http://kobieta.onet.pl/uroda/kosmetyki/punktowe-plasterki-na-wypryski-l-biotica/y0xsqf

http://www.styl.pl/kosmetyki/do-twarzy/news-l-biotica-punktowe-plasterki-na-wypryski,nId,2240517