E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WIEDZA
trendy i aktualności

Intensive Keratin Mask

Włosy po rozjaśnianiu wymagają szczególnej pielęgnacji i delikatnego traktowania, które je wzmocni, wygładzi i przywróci zdrowy wygląd. Proces rozjaśniania włosów redukuje ich naturalną wilgotność, przez co stają się dużo bardziej podatne na łamanie. Nadmierne zamiłowanie do tego typu zabiegów powoduje uszkodzenie powierzchni włosa i jego łusek, pod którymi znajduje się naturalny kolor. Włos staje się słabszy, bardziej szorstki, a w niektórych przypadkach dochodzi nawet do uszkodzenia jego korzenia.

Na szczęście, istnieją szampony, maski oraz odżywki, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia. Produkty te są bogate przede wszystkim w składniki odżywcze i odbudowujące, niezwykle pomocne w pielęgnacji włosów z chemicznymi uszkodzeniami.

Odbudowanie struktury włosa to specjalne zadanie, które świetnie wypełnia L'biotica Professional Therapy Intensive Keratin Mask - głęboko odbudowująca maska do włosów zniszczonych i bardzo suchych. Zawiera keratynę, która odbudowuje struktury wewnętrzne uszkodzonych włosów, ekstrakt z nasion amarantusa, który zapewnia gładkość i zdrowy połysk oraz innowacyjny Ceramid Complex, który działa jak cement, domyka powłokę zewnętrzną, chroni przed uszkodzeniami i zmniejsza podatność włosów na dalsze zniszczenia.

Oprócz włączenia do pielęgnacyjnej rutyny profesjonalnych produktów kondycjonujących, właścicielki rozjaśnianych włosów powinny wypracować jeszcze jeden nawyk – kilkukrotne zabezpieczanie włosów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi w ciągu dnia. Odpowiednio dobrane serum, olejek lub eliksir zabezpieczy włosy na całej powierzchni przed wiatrem, pocieraniem o ubranie czy szybkimi zmianami temperatur, co jest szczególnie ważne zimą, gdy wychodzimy na mroźne powietrze z ogrzewanych pomieszczeń i środków transportu.

Emulsje zabezpieczające włosy dostępne są w niewielkich buteleczkach o pojemności kilkunastu mililitrów, więc spokojnie zmieszczą się w każdej torebce. Naprawdę warto sięgać po nie kilkukrotnie w ciągu dnia, ponieważ włosy odwdzięczą się za te drobne gesty pięknym i zdrowym wyglądem.

 

Więcej o produktach:

https://lbiotica.pl/professional-therapy-repair,452,pl.html

https://lbiotica.pl/serum-do-wlosow,409,pl.html

 

archiwum