E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

INFORMACJE
materiały prasowe

Odżywka do włosów i zasłużone wakacje - latem to podstawa!

 

Podczas urlopu chcemy zwiedzać, korzystać z każdej minuty dobrej pogody i aktywnie się relaksować. Na długie zabiegi pielęgnacyjne wokół włosów trochę szkoda nam czasu, z drugiej strony nie chcemy zaniedbać pasm…

Jest na to rada! Zapakuj do walizki multizadaniowy kosmetyk, który ekspresowo zatroszczy się o Twoją fryzurę, pozwalając zyskać dodatkowy czas na wakacyjne przyjemności.

 

 

 

 

Promienie UV szkodzą naszym włosom, które na słońcu tracą blask oraz głębię koloru. Pasmom nie służy także wiatr, morska woda czy kąpiele w basenie. Możesz jednak ochronić włosy szybko i skutecznie, zabierając ze sobą na wakacje jedną z ekspresowych odżywek do włosów L’biotica BIOVAX 7w1 (od teraz w udoskonalonej wersji).

 

Gorące powietrze otwiera łuski włosów

Wysokie temperatury powodują rozchylanie łusek włosa i niszczenie jego rdzenia. Włosy stają się łamliwe i „sianowate”, ich kolor płowieje, końce są matowe i suche. Szczególnie odczuwają to blondynki – ich włosy mają mało naturalnego barwnika (melaniny), który chroni strukturę pasm przed światłem. Dlatego są one wyjątkowo podatne na fotouszkodzenia. To samo dotyczy włosów rozjaśnianych i farbowanych. Włosy z natury ciemne są odporniejsze na działanie promieni UV, ale i je warto chronić przed słońcem. Relaks wśród fal jest cudowny, ale pamiętaj, że kropelki wody działają jak małe soczewki skupiające światło i zwielokrotniają niszczące działanie promieni UV na włosy. Odpowiedni „filtr” uzyskasz, stosując m.in. odżywki BIOVAX 7w1, które domkną łuski włosa i zapewnią skuteczną termoochronę.

 

Splątane wiatrem

Wiatr i woda sprawiają, że pasma plączą się, a wówczas są bardziej narażone na mechaniczne uszkodzenia. Tu też z pomocą przyjdzie odpowiednia odżywka, która znacznie ułatwi rozczesywanie – zawarta w niej keratyna czy proteiny jedwabiu wygładzą strukturę oraz dodadzą włosom miękkości.

 

Letnia stylizacja

Latem warto ograniczyć stylizację na gorąco. Dobrze też przyjąć zasadę: im mniej, tym lepiej. Nie obciążaj włosów piankami czy lakierami. Szampon (dobrany do skóry głowy)  oraz odżywka (dobrana do typu włosów) w zupełności wystarczą podczas letnich podróży. Ten mini zestaw sprawi, że po urlopie Twoje włosy będą w doskonałej kondycji, mimo kąpieli słonecznych i morskich.

 

Odżywki BIOVAX – 7 korzyści w 1 tubce

Ekspresowe odżywki BIOVAX 7w1, zamknięte w poręcznej tubce, zapewniają włosom aż 7 korzyści:  

  1. odbudowują i wygładzają pasma na całej długości
  2. gwarantują termoochronę podczas stylizacji
  3. głęboko nawilżają włosy
  4. ułatwiają rozczesywanie
  5. zapewniają piękny połysk
  6. ograniczają elektryzowanie się
  7. sprawiają, że włosy są miękkie i podatne na układanie.

Delikatnie wmasuj odżywkę ekspresową BIOVAX 7w1 w wilgotne, umyte szamponem i odsączone z nadmiaru wody włosy, omijając ich nasadę.

Odżywka działa natychmiast, wystarczy jedna minuta, by zregenerować pasma! 60 sekund – to tak niewiele, a jednak tak dużo dla Twoich włosów! 

 

 

 

Korzystając z najnowszych osiągnięć kosmetologii, L'biotica postanowiła „odświeżyć” linię odżywek do włosów BIOVAX, jednocześnie zachowując to, co było w nich najlepsze. Dodany został m.in. nowoczesny, ekologiczny składnik kondycjonujący, który jednocześnie podnosi walory aplikacyjne, sprawiając, że konsystencja odżywek stała się idealnie kremowa i przyjemna w dotyku. W ten sposób powstały udoskonalone odżywki ekspresowe BIOVAX 7w1.

 

 

 

 Przykładowe publikacje:

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,148342,22154510,odzywka-do-wlosow-i-zasluzone-wakacje-latem-to-podstawa.html

http://czasnazmiane.pl/artykuly/Nowosci_2017/Odzywka_do_wlosow_i_zasluzone_wakacje_-_latem_to_podstawa%21.html
https://beautytester.pl/beauty_news/odzywka-wlosow-zasluzone-wakacje-latem-podstawa/

http://www.grazia.pl/uroda/news-odzywka-biovax-7w1,nId,2421323

http://kobietamag.pl/odzywki-lbiotica/