E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

L’BIOTICA
najwyższy standard pielęgnacji

LOVELINESS

LOVELINESS

Olej kokosowy & vitamin D3
Przeznaczenie produktu
  • Suplementy

OLEJ KOKOSOWY & VITAMIN D

Suplement diety - 30 kapsułek softgel 

 

L’biotica, specjalista w zakresie pielęgnacji włosów stworzyła wyjątkową serię suplementów diety, które pomogą Tobie wydobyć naturalne piękno od wewnątrz. 

 

Suplement diety OLEJ KOKOSOWY Vitamin D3 zawiera w swoim składzie witaminę D3 w połączeniu z olejem kokosowym. Olej kokosowy zawiera kwas laurynowy, składnik mleka matki, który ma właściwości wzmacniające odporność a także wykazuje działanie zapobiegające redukcji ilości protein, głównych składników budulcowych włosów. Witamina D3 jest rozpuszczalna w tłuszczach a w połączeniu z olejem kokosowym ma wyjątkową dostępność i absorpcję dla organizmu. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz wpływa na wchłanianie wapnia i fosforu.

 

Zamknięcie oleju kokosowego w kapsułce powoduje przedłużenie jego okresu trwałości i zapobiega utlenianiu się cennych substancji odżywczych.

 

 

 

Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 1 kapsułka.
Zażywać w trakcie posiłku.

 

Ostrzeżenia:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Zawartość netto: 18,09g (30 kapsułek po 603mg).

 

Składniki: olej kokosowy, żelatyna wieprzowa, glicerol – substancja utrzymująca wilgoć, nośnik koloru – krzemian glinowo – potasowy, barwnik – dwutlenek tytanu, witamina D (cholekalcyferol).