E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

INFORMACJE
materiały prasowe

Idealny prezent mikołajkowy bez stawania na rzęsach!

 

 

6 grudnia to doskonała okazja, aby podarować najbliższej osobie coś wyjątkowego. Wcielając się w rolę świętego Mikołaja, warto wybrać prezent, który będzie cieszył dłużej, niż kilka chwil. Zestaw trzech produktów stymulująco-pielęgnujących L’biotica PROFESSIONAL THERAPY sprawi, że rzęsy staną się imponująco długie, a brwi wyraziste i gęste. Dzięki regularnemu stosowaniu piękną oprawą oczu będzie można zachwycać już na sylwestrowej imprezie.

 

 

 

Grudzień to nie tylko oczekiwanie na święta. To także czas spełniania marzeń i pozytywnego zaskakiwania bliskich. Jeśli brak pomysłu na prezent zakłóca te wyjątkowe chwile, najlepiej poszukać wskazówek i inspiracji. Chcąc wybrać idealny upominek, warto pomyśleć o jego uniwersalności − na przykład o produktach do pielęgnacji rzęs. To właśnie rzęsy nadają spojrzeniu głębi i zmysłowości, dlatego ich odpowiednia kondycja jest ważna dla każdej kobiety.

 

Trzy produkty − jeden cel, czyli sekret skutecznego działania

Tajemnicą pięknych rzęs i brwi jest stosowanie zestawu trzech produktów z serii L’biotica PROFESSIONAL THERAPY: serum REPAIR LASHo1 DAY − wzmacniającego rzęsy i brwi, REPAIR LASHo2 NIGHT − regenerującego kremu na noc oraz serum o skoncentrowanym składzie − ACTIVE LASH. Produkty te, uzupełniają swoje działanie, co w rezultacie trzykrotnie wzmacnia efektywność kuracji. Unikalna, bezpieczna dla oczu formuła, aktywnie stymuluje wzrost rzęs i brwi oraz zabezpiecza je przed wypadaniem. Już kilka tygodni regularnej aplikacji wystarczy, aby niepozorne włoski zamieniły się w zalotne, długie i mocne rzęsy. Jest jednak jeden warunek – wszystkie preparaty należy stosować codziennie, zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na opakowaniach. Wygodna i prosta aplikacja trzech kosmetyków jest ich dodatkowym atutem. Dotychczasowy aplikator w serum REPAIR LASHo1 został zastąpiony nowoczesną szczoteczką z eyelinerem, a REPAIR LASHo2 został wzbogacony o szczoteczkę do aplikacji kremu. Metamorfozę przeszły także opakowania tych produktów − nowy design nawiązuje do estetyki eleganckiego i nowoczesnego minimalizmu kartoników serum ACTIVE LASH.

 

Piękne spojrzenie zawsze w modzie

Piękne spojrzenie nigdy nie wychodzi z mody. Bez względu na to, jaki styl preferuje ważna dla nas osoba, albo jakie trendy panują w tym sezonie, wyraźnie zaznaczone oko to „must have“ sylwestrowej stylizacji. Uwodzicielsko długie rzęsy i wyraziste brwi mogą zastąpić niejedną biżuterię i być idealnym uzupełnieniem każdej kreacji. Warto wpisać zestaw PROFESSIONAL THERAPY na mikołajkową „wishlistę”!

 

Przykładowe publikacje:

http://o-you.pl/mikolajkowy-prezent/

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,148342,21074023,idealny-prezent-mikolajkowy-bez-stawania-na-rzesach.html

http://tylkostyl.pl/index.php/styl/item/1112-idealny-prezent-mikolajkowy-bez-stawania-na-rzesach.html&Itemid=62

http://rekomendacjamarek.pl/idealny-prezent-mikolajkowy-bez-stawania-rzesach/