E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WSPÓŁPRACA
poznaj naszych partnerów

Dystrybucja

Oillan to apteczna marka sygnująca dermatologiczny program pielęgnacji skóry o wysokich wymaganiach. Receptury tworzone są przez farmaceutów i biotechnologów wspólnie z dermatologami, alergologami i pediatrami. Każdy preparat jest poddawany badaniom klinicznym z udziałem alergików.

Oillan ma plan na profesjonalną pielęgnację wymagającej skóry na każdym etapie życia. Marka specjalizuje się w pielęgnacji niemowląt od 1. dni życia, profilaktyce dysfunkcji skóry u dzieci i dorosłych oraz wspomaganiu leczenia schorzeń dermatologicznych.

Oillan to jakość, której się ufa. To rezultat balansu pomiędzy innowacyjnością, zaangażowaniem w efektywność i odpowiedzialnością za zdrowie pacjentów.

 

   
   
   

Himalaya Herbals to jedna z najbardziej znanych marek kosmetyków na świecie, tworzonych wyłącznie ze składników naturalnych. Staranna selekcja ziół i minerałów oraz wieloletnie badania owocują serią skutecznych preparatów pielęgnacyjnych. Produkty hair care, skin care, baby care i health care swoje działanie opierają głównie na pielęgnacyjnych i leczniczych właściwościach ziół, owoców, wyciągów roślinnych i minerałów.

 

W procesie ich wytwarzania unika się sztucznych dodatków. Właśnie to, oraz fakt, że wszystkie składniki kosmetyków pochodzą z jednego z najczystszych ekologicznie terenów świata: Himalajów, stanowi podstawę wyjątkowości tej marki. Zioła używane do produkcji kosmetyków uprawiane są bez użycia nawozów sztucznych i przez cały czas podlegają nadzorowi zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi.