E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WSPÓŁPRACA
poznaj naszych partnerów

Dystrybucja

Himalaya Herbals to jedna z najbardziej znanych marek kosmetyków na świecie, tworzonych wyłącznie ze składników naturalnych. Staranna selekcja ziół i minerałów oraz wieloletnie badania owocują serią skutecznych preparatów pielęgnacyjnych. Produkty hair care, skin care, baby care i health care swoje działanie opierają głównie na pielęgnacyjnych i leczniczych właściwościach ziół, owoców, wyciągów roślinnych i minerałów.

 

W procesie ich wytwarzania unika się sztucznych dodatków. Właśnie to, oraz fakt, że wszystkie składniki kosmetyków pochodzą z jednego z najczystszych ekologicznie terenów świata: Himalajów, stanowi podstawę wyjątkowości tej marki. Zioła używane do produkcji kosmetyków uprawiane są bez użycia nawozów sztucznych i przez cały czas podlegają nadzorowi zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi.

   
   

Seria Danielle Laroche to wyjątkowa kombinacja opatentowanych aktywnych składników roślinnych – pochodzących z ekologicznych szwajcarskich plantacji – oraz minerałów zawartych w czarnym błocie z Morza Martwego. Kosmetyki linii Danielle Laroche są przeznaczone w szczególności do pielęgnacji skóry zmęczonej, wymagającej intensywnej i natychmiastowej regeneracji. Zmineralizowane czarne błoto, którego moc i zbawienny efekt dla skóry był znany i doceniany już od czasów starożytnych, wykazuje właściwości zarówno lecznicze, jak i upiększające.

 

Kosmetyki Danielle Laroche oczyszczają skórę, działają na nią relaksująco i rewitalizująco, koją podrażnienia. Nadają skórze oraz włosom blask, przywracają im witalność.

   
   

Planter's jest modelowym przykładem sukcesu hasła " Made in Italy" jako że skutecznie promuje markę w kraju i na świecie. Produkty firmy Planter's dostępne są w ponad 4500 aptek i 1800 sklepów zielarskich we Włoszech. Natomiast za granicą można je znaleźć, przede wszystkim we Francji, Niemczech, Rosji a teraz również w Polsce.

 

Planter's swój sukces zawdzięcza przede wszystkim nieustannie prowadzonym badaniom nad ulepszaniem istniejących receptur oraz tworzeniem nowych. Jednakże, od lat głównym elementem kosmetyków pozostaje Aloe Vera, która dzięki swoim aktywnym składnikom i licznym właściwościom, stanowi podstawę w każdej powstającej formule.

   
   

Eye Care Cosmetics Francuska marka założona przez specjalistów pracujących w dziedzinach okulistyki i optyki. Przy wykorzystaniu fachowej wiedzy, 30 lat temu, powstały pionierskie produkty do makijażu,  dostosowane do licznych, bardzo specyficznych wymagań osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.

 

Dzisiaj jest to kompletna linia produktów do pielęgnacji skóry i makijażu, która wolna jest od drażniących substancji i zapewnia całkowitą neutralność. Marka Eye Care Cosmetics polecana jest przez lekarzy dermatologów, okulistów, alergologów.