E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

WSPÓŁPRACA
poznaj naszych partnerów

Dystrybucja

Himalaya Herbals to jedna z najbardziej znanych marek kosmetyków na świecie, tworzonych wyłącznie ze składników naturalnych. Staranna selekcja ziół i minerałów oraz wieloletnie badania owocują serią skutecznych preparatów pielęgnacyjnych. Produkty hair care, skin care, baby care i health care swoje działanie opierają głównie na pielęgnacyjnych i leczniczych właściwościach ziół, owoców, wyciągów roślinnych i minerałów.

 

W procesie ich wytwarzania unika się sztucznych dodatków. Właśnie to, oraz fakt, że wszystkie składniki kosmetyków pochodzą z jednego z najczystszych ekologicznie terenów świata: Himalajów, stanowi podstawę wyjątkowości tej marki. Zioła używane do produkcji kosmetyków uprawiane są bez użycia nawozów sztucznych i przez cały czas podlegają nadzorowi zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi.

   
   
   

Eye Care Cosmetics Francuska marka założona przez specjalistów pracujących w dziedzinach okulistyki i optyki. Przy wykorzystaniu fachowej wiedzy, 30 lat temu, powstały pionierskie produkty do makijażu,  dostosowane do licznych, bardzo specyficznych wymagań osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.

 

Dzisiaj jest to kompletna linia produktów do pielęgnacji skóry i makijażu, która wolna jest od drażniących substancji i zapewnia całkowitą neutralność. Marka Eye Care Cosmetics polecana jest przez lekarzy dermatologów, okulistów, alergologów.