E-sklep

Zobacz spot reklamowy Biovax

ZAANGAŻOWANIE
odpowiedzialność i wsparcie

44 MIĘDZYNARODOWE TARGI KOSMETYCZNE COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2011

 

W Bolonii już po raz 44 odbyły się w marcu największe w Europie międzynarodowe targi kosmetyczne Cosmoprof Worldwide Bologna. Ta prestiżowa impreza zgromadziła 2300 najlepszych firm z 58 krajów całego świata prezentujących swoje czołowe produkty.

 

 

 

 

 

Wśród najlepszych światowych marek znalazła się również polska L'biotica promująca serię kosmetyków do pielęgnacji włosów BIOVAX.

 

                                                       

 

Prezes firmy nie ukrywa satysfakcji z udziału w tym najważniejszym międzynarodowym branżowym spotkaniu.

"Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm, które zostały zaproszone do Bolonii na to najbardziej znaczące w Europie światowe spotkanie producentów branży kosmetycznej. Cieszę się z możliwości zaprezentowania poza granicami Polski naszej najnowszej oferty, która spotkała się naprawdę z dużym zainteresowaniem innych zarówno wystawców, jak i odwiedzających targi. Przekonaliśmy się, że nie odbiegamy od światowych standardów, a kosmetyki z serii BIOVAX należą do tych z najwyższej półki i z powodzeniem możemy je oferować najbardziej wymagającym klientom, również zagranicznym. Udział w Cosmoprof Worldwide Bologna daje nam także szansę poznania nowych technologii i światowych trendów w kosmetyce, a zarazem motywuje do działania i jest ogromnym wyzwaniem do dalszej wytężonej pracy".